Nacht van de Zingeving 2 oktober definitieve programma bekend
Geschreven door kerkkantoorNacht van de Zingeving
Wat geeft het leven zin? De Nacht van de Zingeving laat zien hoe je op verschillende manieren zinvol kunt leven met: Stine Jensen over atheïsme / Zingeving in videogames / Kan je met AI een relatie opbouwen? / De idealen van Marianne Thieme, Diederik Boomsma enTineke Ceelen / De Afrikaanse Yoruba-cultuur / Omgaan met verlies / Kunst die zin geeft / Wetenschap en religie die samenkomen bij Spinoza / Workshop zingeving met AI / Het verschil tussen zinvol en een gelukkig leven / Op zoek naar iets ‘groter dan ik’ / cartoontentoonstelling Peter de Wit / De IKEA doodskist Dødlik / Echos of Sand / Boekentafel / Theatervoorstelling de Nacht met Marjolijn van Heemstra.
De eerste Nacht van de Zingeving was een succes, er komt dus een tweede editie op vrijdagavond 2 oktober. Het is een samenwerking van DebatPodium Arminius, de Humanisten en de Remonstrantse Gemeente Rotterdam
Het definitieve programma en de tijden van de verschillende programmaonderdelen zijn nu bekend en leest u hier
Zaaltickets € 35/€ 25 (reductie) zijn verkrijgbaar via de website van Debatpodium Arminius zie hier .
Vorig jaar was de Nacht zes weken van tevoren uitverkocht. Dus als u van plan bent te komen, wacht dan niet te lang met het bestellen van kaarten.





