9 november 2023

Noodhulpveiling Rode Kruis, een dienst of product aanbieden

Geschreven door kerkkantoor

Helpt U mee?

De armoede in Rotterdam loopt de spuigaten uit. Platform Levensbeschouwelijk en religieuze organisaties in Rotterdam organiseert daarom een online veiling om gelden te werven voor de noodhulpactiviteiten die het Rode Kruis organiseert. In aanloop naar Kerst speciaal voor het programma Voedselhulp. Helpt u mee met een kavel, een bod of een donatie?

Bied een product of activiteit als kavel aan! Platform L& R, waar onze kerk ook toebehoort, zoekt nog kavels voor de online veiling. Hebt u een leuke activiteit, product of dienst en wilt u dit aanbieden voor dit mooie doel? Dit kan via info@noodhulprotterdam.nl. Het Platform L& R hoopt dat u in grote getale een kavel aanbiedt, een van onze gemeenteleden heeft al een huisconcert aangeboden.

Op 17 december is de feestelijke afsluiting van de online veiling in onze kerk. Er worden ter plekke nog een aantal interessante kavels geveild, echter de kavels moeten online worden aangeboden.

Wilt u meer weten? Bel dan met Dorine, Karin of Anne-Maria op 06 24 57 62 62

Gerelateerd